ОДЕСЬКИЙ ЗАВОД ШАМПАНСЬКИХ ВИН ВИСТАВЛЕНО НА ПРИВАТИЗАЦІЮ

Фонд державного майна України (ФДМУ) виставляє на продаж Одеський завод шампанських вин за стартовою ціною у 87,4 млн грн.

З Одеського заводу шампанських вин у 1899 році почалася історія виробництва ігристого вина в Україні. Підприємство зводили з погребами для витримки 2 млн пляшок вина, виробничим корпусом, допоміжними приміщеннями. За більш як сто років існування виробництво вина на Одеському заводі кільки разів припиняли, востаннє це сталося у 2018 році. До того ж, ще 30 років тому потужності підприємства були передані в оренду – відтоді держава не займається виробництвом одеського ігристого.

Аукціон з приватизації заводу має відбутися 1 лютого 2022 року.

Об’єкти у складі ЄМК «Одеський завод шампанських вин» розташовані за адресами: м. Одеса, Французький бульвар, 36, Французький бульвар, 36-А та Французький бульвар, 36-Б.

До складу об’єкта входять нерухоме майно, обладнання, транспортні засоби та інвентар для здійснення виробничої діяльності.

Будівля перебуває під охороною держави рішенням Одеського обласного виконавчого комітету. Після приватизації новий власник  ЄМК «Одеський завод шампанських вин» буде зобов’язаний укласти з державним органом охорони культурної спадщини охоронний договір на пам’ятку з викладенням його істотних умов, у тому числі щодо цільового використання пам’ятки, робіт, які майбутній власник зобов’язується провести на пам’ятці з метою утримання її в належному стані.

Об’єкт приватизації складається з необоротних активів, а саме 975 одиниць основних засобів, у т.ч.:

  • об’єкти нерухомості – 35 одиниць;
  • машини та обладнання – 803 одиниці;
  • транспортні засоби – 7 одиниць;
  • інструменти, прилади, інвентар – 65 одиниць;
  • інші основні засоби – 65 одиниць.

Площа всіх будівель та споруд активу — 20410,7 м².

Загальна площа земельних ділянок становить  3,6098 га.

Стартова ціна об’єкта приватизації складає 87, 4 млн грн.

Заявки для участі в електронному аукціоні приймаються до 31 січня.

Також, однією з умов приватизації є збереження видів діяльності з виробництва виноградних вин.

Подробиці за посиланням: https://privatization.gov.ua/product/yedynyj-majnovyj-kompleks-odeskyj-zavod-shampanskyh-vyn/