Особливості поводження з побутовими відходами в період карантину
Міністерство розвитку громад та територій України звертає увагу на особливості поводження з побутовими відходами в період карантину.
Можливості комунальних служб, які займаються збиранням, сортуванням та утилізацією відходів, значно зменшилися у порівнянні зі звичайним часом. Таким чином, зараз кожен громадянин має долучитися до практики зменшення та мінімізації побутових відходів.
Рекомендації:
![](https://eko.od.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/bezymyannyj3.png)