1. /
  2. Підтримка підприємництва

Підтримка підприємництва


Пільгове кредитування малого та середнього бізнесу

Довідка щодо стану розвитку підприємництва в Одеській області на 1 лютого 2022 року

Довідка щодо стану розвитку підприємництва в Одеській області на 1 січня 2022 року


Startup-ідеї, які стануть помічниками розвитку Вашого бізнесу
НазваОпис
1GeoDesignАналітичний онлайн-сервіс, що надає інформацію про переваги та ризики відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів залежно від локації (місця розташування).
2ТОВ “МОССТ”Перетворює мобільний пристрій (телефон, планшет) на повноцінну мобільну систему для прийому будь-яких видів оплати за товари та послуги. Пристрій працює будь-де, де є мобільний зв’язок, та без необхідності постійного підключення до електромережі.
3POS-технологіїСтворення інноваційної лінійки спеціалізованих POS-принтерів і хмарного фронт-офісу на Android відповідно до вимог нової технології, що дасть змогу підприємствам торгівлі оптимізувати кошти та розширити функціонал.
4FlameBlocksІнноваційне рішення для повноцінного бухгалтерського, фінансового та управлінського обліку малого та середнього бізнесу. В основі FlameBlocks лежить потужна платформа для розробки онлайн-аплікацій, завдяки якій вносити будь-які зміни, а також інтегрувати систему зі сторонніми програмами напрочуд легко. З FlameBlocks ви отримуєте ефективне та доступне рішення з інтерфейсом, адаптованим для роботи на комп’ютері, планшеті та смартфоні. Програма FlameBlocks орієнтована на український ринок. У подальшому планується випуск її європейської версії.
5IntelSoftTechnologiesIntelSoft допомагає бізнесу краще розуміти і прогнозувати внутрішні процеси, поведінка клієнтів і зовнішні чинники. Рішення компанії автоматизують поглиблену аналітику для фінансових установ, великих виробників, рітейлу і інших індустрій. Наприклад, в банках можна прогнозувати невиконання зобов’язань по кредиту, на виробництві – відсоток браку продукції, в комерції – продажу і відтік клієнтів.
6Telegram-бот ReporTaxReporTax – це бот-бухгалтер для ФОП. Він дозволяє платити податки, перевіряти заборгованість і здавати звіти просто в форматі діалогу в Telegram. Вартість бота по підписці – 75 грн на місяць. Бот-бухгалтер – спільний продукт компаній ЛІГА: ЗАКОН та «Юскутум».
7PatentBotPatentBot дозволяє перевірити, чи вільна торгова марка, і онлайн оформити її реєстрацію за 10-15 хвилин. Бот працює в Україні, країнах СНД і ЄС, Ізраїлі, Китаї та США. Сервіс доступний в Facebook або в форматі веб-додатки.
8GetpinGetpin – платформа, яка дозволяє управляти маркетингом в соціальних мережах, на Google- і Apple-картах, в додатках OpenStreet Maps, Foursquare, 2Gis і на інших майданчиках. Вона збирає відгуки і питання клієнтів, а також дозволяє запускати рекламні компанії для залучення місцевих користувачів.
9PayCore.ioPayCore.io – це платіжна платформа для онлайн-бізнесу, яка дозволяє приймати і відправляти гроші. Клієнти платформи – середній і великий онлайн-бізнес і фінансові компанії з усього світу.
10QRSmartyQRSmarty дозволяє наносити QR-код практично на будь-які об’єкти в офісі, на заводі або складі. Це допомагає компанії контролювати власність, прогнозувати і оптимізувати закупівлі.
11ActivechatActivechat дозволяє бізнесу створити чат-бот або автоматизованого віртуального асистента, який «розуміє» мову і вміє розпізнавати емоції співрозмовника. Такий бот вміє добре відповідати на запитання користувачів.
12AxDraftПлатформа AxDraft дозволяє за кілька хвилин підготувати шаблон юридичного документа будь-якої складності, узгодити його і підписати цифровим підписом. Це допомагає заощадити до 80% часу юристів.
13FINMAPFINMAP дозволяє бізнесу автоматично, в один клік, формувати фінансові звіти. Сервіс збирає дані з CRM-системи, інтернет-банкінгу або сайту компанії. Або ж їх можна ввести вручну через Telegram-бот.